Старт продажів третьої вежі Taryan Towers

Старт продажів третьої вежі Taryan Towers 1
Старт продажів третьої вежі Taryan Towers 2
Старт продажів третьої вежі Taryan Towers 3
Меню

27.09.19

Новини

Старт продажів третьої вежі Taryan Towers

З радістю повідомляємо, що в жовтні ми відкриваємо продажу третьої вежі Taryan Towers. Всі квартири будуть здаватися в форматі Fit-out.

Це буде повністю готовий дизайнерський фінішний ремонт з покриттям для підлоги та системами опалення, світильниками, готовими ванними кімнатами з сантехнікою і вбудованою кухнею з преміум брендами побутової техніки. Ми розробили кілька сучасних авторських дизайнів, щоб ви могли облаштувати простір на свій смак, вибравши власну меблі і декор.

Старт продажів третьої вежі Taryan Towers 6

 

«Це третій формат в якому ми продаємо квартири в Taryan Towers: в ​​першій вежі буде обробка Shell & Core або" від забудовника ", в другій вежі - предчистовой ремонт White Box, де виконані всі« брудні роботи »по обробці, - пояснює засновник Taryan Group Артур Мхітарян. - Всі види готовності квартир в Taryan Towers створені для того, щоб у людини, який набуває нове житло в баштах майбутнього був вибір: чи любите ви робити ремонт самостійно, хочете займатися тільки фінішною обробкою або просто заїхати в квартиру, придбати меблі і відразу починати жити .Хоча впевнений, що в майбутньому ринок нерухомості України таки прийде до міжнародних стандартів і перестане здавати житло в форматі «від забудовника».

Слідкуйте за сторінкою Taryan Towers і звертайтеся у відділ продажів за деталями. Живіть в вежах майбутнього!

Старт продажів третьої вежі Taryan Towers 7

Всі новини