Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві

Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 1
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 2
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 3
Меню

Новини

Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 6
14.08.23
Раді повідомити, що паркінг Taryan Towers вже готовий фактично, на чотири місяці раніше запланованого строку! 11 серпня паркінг було відкрито для резидентів Першої Вежі.
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 7
30.06.23
Зараз закінчуються роботи з нанесення фінішного полімерного покриття частини паркінгу для передачі мешканцям Першої Вежі.
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 8
21.06.23
У Taryan Towers ми плануємо облаштувати спеціальну зону в паркінгу, аби ви могли перечекати повітряні загрози ракетних ударів та інші непередбачувані ситуації у безпеці та з максимально можливим комфортом.
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 9
19.06.23
Здійснено влаштування стилобатної плити для кругового проїзду навколо Третьої Вежі.
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 10
08.05.23
Також тривають роботи з заливки підлог паркінгу, який готується до відкриття для резидентів Веж Майбутнього. Нагадуємо, що у Першій Вежі живуть резиденти. Друга Вежа введена в експлуатацію. У Третій Вежі активно тривають будівельні процеси.
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 11
27.04.23
Гуляйте серед зелених дерев, не виходячи з дому. Зустрічайтеся з друзями на барбекю, медитуйте біля водоспаду, спостерігайте захоплюючі заходи сонця з вашими близькими, читайте книги або просто надихайтеся неймовірною красою міста і природи в одному місці. Друга Вежа здана в експлуатацію на початку цього року. Плануємо здати паркінг через два місяці. На крыше Второй Башни Taryan Towers будет невероятный парк! Гуляйте среди зеленых деревьев, не выходя из дома. Встречайтесь с друзьями на барбекю, медитируйте у водопада, наблюдайте захватывающие закаты с вашими близкими, читайте книги или просто вдохновляйтесь невероятной красотой города и природы в одном месте. Вторая Башня сдана в эксплуатацию в начале этого года. Планируем сдать паркинг через два месяца.
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 12
25.04.23
Не дивлячись на усі виклики воєного часу, ми продовжували будувати у минулому році, тому вже на початку цього року ми здали в експлуатацію Другу Вежу!
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 13
03.02.23
Не дивлячись на усі складнощі минулого року, ми продовжували будувати і раді повідомити, що Друга Вежа Taryan Towers отримала сертифікат готовності. Нагадуємо, що у Першій Вежі вже живуть резиденти. У Третій Вежі продовжуються будівельні процеси.
Новини та акції - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 14
02.02.23
▫️ У Першій Вежі мешкають резиденти. У будинку стоять потужні дизель-генератори, які забезпечують роботу всіх критичних систем будинку навіть у разі відключення електрики. ▫️ У Другій Вежі зараз йде монтаж огорож балконів, пожежних систем та підсвітки фасаду. Триває скління куполу. А також закінчуються роботи по оздобленню місць загального користування (коридорів та вестибюля будинку, який має мармурову підлогу). Йдуть завершальні роботи зі скління галереї бутіків, яка розташована на перших поверхах між Першою та Другою Вежами. ▫️ У Третій Вежі каркаси фасада монтуються вище 16 поверху.