Безопасность дома

Безопасность дома 1
Безопасность дома 2
Безопасность дома 3
Меню

БЕЗПЕКА БУДИНКУ

БЕЗПЕКА БУДИНКУ
У Taryan Towers використані кращі світові практики для того, щоб жителі відчували себе максимально комфортно і безпечно 24/7.
В умовах карантину в Вежах Майбутнього є все, що необхідно – власний супермаркет, фітнес зона, ресторани, галерея преміальних бутіків, тераси в кожній квартирі і багато іншого. Мешканці зможуть задовольнити будь-яку потребу, не залишаючи власного будинку.
Ми цінуємо приватність резидентів і розділили потоки жителів і гостей. Для відвідування зон на дахах передбачені окремі ліфти, які не зупиняються на житлових поверхах. У будинку передбачено, як загальні лобі, так і residents only.
У Вежах Майбутнього ведеться безперервний цілодобовий моніторинг будівлі за допомогою автоматизованих систем управління.

ОХОРОННІ СИСТЕМИ
У Taryan Towers передбачена система персональних електронних перепусток, за допомогою яких можна буде потрапити в ліфт, лобі, паркінг і на житлові поверхи.
У Вежах Майбутнього територія з контролем доступу, цілодобовим відеоспостереженням і постами охорони.

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА
У Taryan Towers особлива увага приділяється пожежній безпеці. Всі матеріали мають відповідні сертифікати вогнестійкості і за своїми характеристиками перевищують існуючі норми в Україні, так як при виборі матеріалів і розробці системи безпеки, ми керувалися кращим міжнародним досвідом протипожежного захисту:
- Система пожежної сигналізації адресного типу, яка моніторить всі зони об'єкту 24/7 і повідомляє про поточний статус об'єкту на диспетчерський пункт.
- В будинку передбачена спеціально навчена команда, яка зможе ліквідувати ситуацію до приїзду рятувальних служб.
У кожній квартирі і в усіх МЗК є датчик задимлення, що миттєво надсилає сповіщення диспетчеру, миттєво подає сигнал в пожежну службу і повідомлення спеціально навченій команді в сервісній службі.
- На кожному поверсі є переговорні пристрої з диспетчерським пунктом, який доступний для жителів 24/7.
- На кожному житловому поверсі і в місцях загального користування передбачені гідранти та засоби захисту, автоматична спринклерна система водяного пожежогасіння нежитлових приміщень. Також над кожним квартирним дверним прорізом з боку коридору розташовані спринклери.
- В місцях загального користування, в квартирах і на сходах встановлені вогнетривкі двері EI 60, які протистоять натиску полум'я і високих температур протягом години.
- В кожній секції передбачені три ліфти для транспортування пожежних підрозділів (ЛТПП) і два додаткових ліфти, які з'єднують нежитлові, технічні поверхи і паркінг.
- В кожній секції двоє незадимлюваних евакуаційних сходів, які протягом тривалого періоду надають можливість безпечно покинути будівлю.
Будинок побудований так, що навіть в разі сумнівного часткового обвалення ядро будівлі буде стояти і дим не потрапить в коридори евакуаційних сходів.
- В будинку передбачена система мовного оповіщення та управління евакуацією, а також система протидимного захисту на маршруті евакуації, позначеному спеціальними знаками, які видно навіть в темряві.
Система подає в тамбур перед незадимлюваними сходами чисте повітря через спеціальну шахту, а в коридорах відбувається витяжка диму, таким чином, жителі зможуть спокійно без метушні покинути будинок, керуючись інструкцією.
Taryan Towers – це найбільш інноваційний будинок країни, в якому використовуються передові рішення в усьому, в тому числі і в системі пожежної безпеки.

ЕКОЛОГІЯ
У Taryan Towers центральна система кондиціонування з фільтрацією і циркуляцією повітря. У будинок надходить очищене повітря.
У Вежах Майбутнього передбачена фільтрація води.