Девелопер - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві

Девелопер - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 1
Девелопер - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 2
Девелопер - TARYAN TOWERS | Елітна нерухомість в Києві 3
Меню
image

Інвестиційно-девелоперська компанія TARYAN Group створена для втілення в життя найбільш прогресивних, інноваційних та амбіційних проектів в сфері девелопменту. Це команда висококласних професіоналів з усього світу, відданих своїй справі візіонерів, які задають нову систему координат у будівництві та девелопменті.

image

Девелопмент від Артура Мхітаряна

Ми робимо ставку на створення унікальних цінностей для кожного клієнта, поєднання новаторського дизайну, передових технологій та найвищих стандартів якості. Ми створили TSARSKY — найкращий лайфстайл курорт країни, ROYAL TOWER — будинок з першим парком на даху в Україні, JACK HOUSE — будинок з першим клубом відпочинку та розваг JACK Club на даху. Все найкраще з досвіду TARYAN ми поєднали у цьому будинку і дали йому своє ім'я — TARYAN Towers.

Реалізовані проекти

image

ПОЗНЯКИЖИЛБУД — будівельна компанія з бездоганною репутацією серед киян. Вже 21 рік поспіль ми проектуємо, будуємо, реалізуємо та експлуатуємо дійсно надійні та зручні будинки, які відповідають усім світовим стандартам. Завдяки вірності принципам та любові до своєї справи, компанія ПОЗНЯКИЖИЛБУД заслужила довіру своїх покупців і стала знаком якості на ринку нерухомості Києва.

Якість — основа довіри

Компанія була заснована в 1996 році Нвером Мхітаряном і стала одним з перших приватних забудовників Києва. ПОЗНЯКИЖИЛБУД побудував і ввів в експлуатацію понад 1 000 000 кв. м, в тому числі знамениті будинки з червоної цегли, серед яких будинок-хвиля в

Царському селі, вежі-близнюки на бульварі Лесі України і будинок на Ковпака, 17.