З чого складаються вежі: фасадне скло Guardian SunGuard® і фасадні системи Reynaers| Taryan Towers

З чого складаються вежі: фасадне скло Guardian SunGuard® і фасадні системи Reynaers| Taryan Towers 1
З чого складаються вежі: фасадне скло Guardian SunGuard® і фасадні системи Reynaers| Taryan Towers 2
З чого складаються вежі: фасадне скло Guardian SunGuard® і фасадні системи Reynaers| Taryan Towers 3
Меню

09.07.19

Новини

З чого складаються вежі: фасадне скло Guardian SunGuard® і фасадні системи Reynaers

У Taryan Towers встановлюються бельгійські алюмінієві фасадні системи Reynaers Aluminium Ukraine.


Щоб забезпечити найвищий рівень комфорту і реалізувати складну архітектурну задумку, продиктовану концепцією будівлі, разом з технічною командою Reynaers, ми розробили ряд спеціальних рішень:

✅Перетворено вітражне скло з метою отримати неймовірні панорамні види і збільшити на 45% енергоефективність;

✅Для вентстворок і балконних дверей Reynaers використовував систему MasterLine 8-HI - кращу в своєму класі за показниками герметичності і енергоеффектівності;

✅Для виходів на тераси застосована найбільш надійна панорамна підйомно-зсувна система CP 155-LS зі швейцарською відміткою енергозбереження Minergie;

✅Спеціально для Taryan Towers був розроблений дренаж порогу розсувних дверей, щоб забезпечити безбар'єрний вихід на тераси і надійне водовідведення;

✅Створені особливі дизайнерські ручки, щоб підкреслити винятковий дизайн проекту.

 

З чого складаються вежі: фасадне скло Guardian SunGuard® і фасадні системи Reynaers| Taryan Towers 6

Для великих панорамних вікон з підлоги до стелі, ми вибрали сучасне архітектурне мультифункціональние скло Guardian SunGuard® американської компанії Guardian Glass Industries.

✅ Багато світла. Таке скло пропускає всередину приміщення оптимальну кількість видимого денного світла, що допомагає рідше використовувати штучне освітлення. Давно відомо, що природне світло допомагає нам зберігати гарний настрій і самопочуття протягом дня.


✅ Надійний захист від палкого сонця. Завдяки технології вакуумно-магнетронного напилення, скло перешкоджає проникненню в приміщення сонячної спеки і ви маєте можливість рідше використовувати кондиціонер.


✅ Комфортна температура взимку. Скло Guardian SunGuard® допомагає зберігати тепло всередині вашої квартири. У холодну пору року це скло працює на енергозбереження, не дозволяючи теплу виходити на вулицю через просторі вікна. А ще вам не доведеться «опалювати вулицю» взимку, що сприяє зниженню витрат на опалення.


✅ Привабливий зовнішній вигляд. Скло забезпечує футуристичне сріблясте мерехтіння заскленим баштам. При цьому зсередини вікна залишаються абсолютно прозорими, дозволяючи насолодитися панорамними видами в будь-який час доби.

Все це зроблено для того, щоб ви могли насолоджуватися великими панорамними вікнами і терасою у вашій квартирі, які підкреслять ваш новий образ життя від Taryan Group.

Всі новини