ЗМІ про нас: TARYAN TOWERS – головні вежі країни| Taryan Towers

ЗМІ про нас: TARYAN TOWERS – головні вежі країни| Taryan Towers 1
ЗМІ про нас: TARYAN TOWERS – головні вежі країни| Taryan Towers 2
ЗМІ про нас: TARYAN TOWERS – головні вежі країни| Taryan Towers 3
Меню

04.10.17

ЗМІ про нас

ЗМІ про нас: TARYAN TOWERS – головні вежі країни

У самому серці Києва, на Печерську, в центральному районі столиці України, йде будівництво проекту, якому пророкують славу нової української пам’ятки і вже охрестили найбільш інноваційним будинком країни.

5a743fd839ad7.jpg

Продажі в TARYAN TOWERS стартували у вересні і PANORAMA попросила засновника TARYAN Group Артура Мхітаряна розповісти, що ж буде в його новому житловому проекті.

На перший погляд, навіть складно повірити, що будинок будується в центрі Києва, а не в Лондоні, Дубаї, Нью-Йорку або Сінгапурі. Велика кількість скла, в якому відбивається місто, незвичайні дахи з мостами на висоті пташиного польоту … Те, що планує побудувати девелопер – вже вражає уяву!

– Артур, ви будуєте дуже красивий і незвичайний будинок. Що за мости з’єднують три вежі TARYAN TOWERS?

– Коли ви підніміться на 31-ий поверх, то потрапите в майбутнє, яке напевно бачили в фантастичних фільмах! Ми об’єднали дахи TARYAN TOWERS скляними дворівневими мостами, через прозорі секції яких, ви зможете подивитися на Київ.

Повірте, від цього неймовірного видовища захоплює подих і завмирає серце! Ви коли-небудь мріяли пробігти по небу? Ми створили в TARYAN TOWERS нову реальність: кожен з трьох дахів «веж майбутнього» буде огинати прогулянкова доріжка з неймовірним видом на місто. Тільки уявіть, Київ – у ваших ніг!

5a7460d32b84d.jpg

– У ROYAL TOWER ви зробили на даху справжній парк з високими деревами, в JACK HOUSE – клуб відпочинку та розваг JACKClub. Які дахи будуть в TARYAN TOWERS?

– Кожен з трьох дахів TARYAN TOWERS має своє унікальне призначення. На одному з них буде авторський панорамний ресторан, на іншому – діючий круглий рік парк зі штучним озером і зимовим садом, а на третьому даху ми створимо «музей майбутнього» із зоною інновацій та розваг. Тут також буде кінотеатр, планетарій і навіть майданчик для запуску дронів!

– Дивлячись на ваші проекти, хочеться запитати, чим ще будете дивувати?

– TARYAN TOWERS обіцяє здивувати не тільки своїми грандіозними дахами. Всередині будинку буде все необхідне для насиченого життя мешканців і їх дозвілля: новий формат унікального лайфстайл-клубу TSARSKY City Resort з критим і відкритим басейнами, сауною, SPA і хаммамом, фонтани, ресторани, торговий центр з галереєю преміальних бутиків і супермаркетом, дитяча школа раннього розвитку, ігрові зони для дітей, двір без машин і багато іншого.

5a743fa2e9bc3.jpg

– Хто створював разом з TARYAN Group таку красу?

– TARYAN TOWERS спроектований в сучасному стилі і відповідає кращим світовим зразкам, як за зовнішнім виглядом, так і за внутрішнім наповненням і обробці. Візуальний образ TARYAN TOWERS був створений відомим британським архітектором Джоном Доуз, а в ході будівництва «веж майбутнього» застосовуються найбільш інноваційні технології. Якщо взяти цей проект і розмістити в Дубаї, Майамі або Сінгапурі – він також стане новою визначною пам’яткою, як і в Україні.

– Ви тільки почали продажі, що ви пропонуєте покупцям?

– Ми пропонуємо покупцеві отримати новий стиль життя, якого раніше не було в Україні. Купуючи квартиру в цьому будинку, ви отримуєте не тільки якісне життя, а й вельми ліквідний актив. Особливо привабливо входити в проект на ранніх етапах, коли діє спеціальна інвестиційна ціна. Наприклад, за останні 15 місяців вартість квадратного метра в нашому проекті ROYAL TOWER виросла в середньому на 40-50%. Упевнений, інвестори, які вкладатимуть у TARYAN TOWERS, отримають не меншу прибутковість!

TARYAN TOWERS: вул. Іоанна Павла II (Патріса Лумумби), 12, Київ

Відділ продажів TARYAN Group: вул. Старонаводницька, 13Б, 6 поверх, Київ

+38 (044) 290 37 58 taryantowers.com

Всі новини